Halo Busko9Wydarzenia9Spektakle9Teatr improwizowany Klancyk w Pińczowie
teatr improwizowany klancyk

Teatr improwizowany Klancyk w Pińczowie

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 12 maja 2024 , 18:00 Darmowe wejściówki https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Teatr improwizowany Klancyk w Pińczowie!

Masz ochotę na wieczór pełen śmiechu i zaskoczeń? Klancyk pionierzy polskiej improwizacji komediowej, zawitają do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury 12 maja o godzinie 18:00! Ich spektakle to gwarancja niezapomnianych wrażeń – scenariusze powstają na oczach widzów, a na scenie tworzy się magiczny świat pełen humoru i improwizowanych zwrotów akcji.

palac w konarach reklama

Przygotuj się na dawkę czystego szaleństwa! Aktorzy Klancyka słyną z ciętego języka, błyskotliwego humoru i mistrzowskiej umiejętności improwizacji. Każdy spektakl jest inny, niepowtarzalny i pełen niespodzianek – to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy!

Klancyk to idealna propozycja dla każdego: młodzieży spragnionej rozrywki, dorosłych szukających wytchnienia od codzienności, seniorów pragnących pośmiać się z całego serca.

Teatr Improwizowany Klancyk jest legendą polskiej improwizacji, a ich spektakle to prawdziwe perełki komediowe. Nie przegap okazji, aby zobaczyć ich na żywo!

Wejściówki już dostępne do odbioru w sekretariacie PSCK!

Do zobaczenia w Pińczowie!

teatr improwizowany klancyk

Źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE