Halo Busko9Wydarzenia9Spektakle9Koncert Pińczowskich Dinozaurów
Koncert Pińczowskich Dinozaurów

Koncert Pińczowskich Dinozaurów

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 22 kwietnia 2024 , 17:30 wstęp wolny https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Koncert Pińczowskich Dinozaurów – legendarny zespół z naszego regionu

Już 22 marca o godzinie 17:30 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert – Pińczowskich Dinozaurów. Będzie to doskonała okazja, aby raz jeszcze usłyszeć największe przeboje legendarnej Pińczowskiej kapeli, która w latach 90. XX wieku podbiła serca fanów rocka i bluesa w całej Polsce.

montessori reklama

Powrót do przeszłości z Pińczowskimi Dinozaurami

Koncert Pińczowskie Dinozaury to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników dobrej muzyki. Będzie to nie tylko podróż sentymentalna do czasów młodości, ale też okazja do poznania kultowego zespołu dla młodszego pokolenia.

Wejściówki na koncert są do odebrania w sekretariacie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE