Halo Busko9Wydarzenia9Seanse filmowe9Pińczów: Kino pod gwiazdami rusza z przytupem!
kino pod gwiazdami

Pińczów: Kino pod gwiazdami rusza z przytupem!

Klub Wodny Kon-Tiki Pińczów 14 czerwca 2024 , 21:30 wstęp wolny https://kon-tiki.pl/ https://www.facebook.com/kontiki.pinczow

Pińczów: Kino pod gwiazdami „Zupa nic” już w ten piątek!

Już w piątek, 14 czerwca o godzinie 21:30, miłośnicy filmów plenerowych mogą szykować się na wyjątkowe wydarzenie. W Pińczowskim Klubie Wodnym Kon-Tiki odbędzie się projekcja filmu „Zupa Nic” w reżyserii Kingi Dębskiej. To idealna okazja, aby rozłożyć się wygodnie na leżaczku, podziwiać piękno nocnego nieba i zanurzyć się w magicznym świecie kina.

reklama fablen busko

Tegoroczne „kino pod gwiazdami” w Klubie Wodnym Kon-Tiki rozpocznie się od komedii „Zupa nic”. Film ten to wzruszająca i zabawna historia o rodzinnych relacjach, przekorze, terapeutycznym śmiechu i wzruszeniach. Całość dopełnia „melancholia meblościanek”, tworząc wyjątkową atmosferę, która z pewnością zachwyci widzów.

„Zupa nic” to idealny film na rozpoczęcie sezonu plenerowych seansów filmowych. To komedia, która rozbawi do łez, ale również skłoni do refleksji. To również doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w pięknej scenerii nad zalewem.

Zapraszamy wszystkich miłośników kina do Pińczowskiego Klubu Wodnego Kon-Tiki na leżaczkowo-plenerową filmową podróż w czasie!

Kino pod gwiazdami
Kino pod gwiazdami

Źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE