Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Żarciowozy w Busku-Zdroju
żarciowozy

Żarciowozy w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 31 maja 2024 - 2 czerwca 2024 , pt.: 15:00 - 21:00 sob.: 12:00 - 21:00 nd.: 12:00 - 20:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Żarciowozy wjeżdżają do Buska-Zdroju! Weekend pełen pysznego jedzenia i świetnej zabawy!

Już w dniach 31 maja – 2 czerwca, na terenach zielonych Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulinarne – zlot food trucków „Żarciowozy”! To idealna okazja, aby spróbować pysznych dań z różnych zakątków świata, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w plenerowej atmosferze i skorzystać z licznych atrakcji.

palac w konarach reklama

Żarciowozy w Busku-Zdroju – coś pysznego dla każdego!

Szeroki wachlarz food trucków oferuje różnorodne potrawy, od klasycznych burgerów i frytek po egzotyczne dania i desery. Każdy znajdzie coś dla siebie! Mimo wysokiej jakości jedzenia, ceny na Żarciowozach są bardzo przystępne.

Organizatorzy dbają o nienaganną czystość i higienę na terenie zlotu. Żarciowozy to nie tylko jedzenie, ale również świetna atmosfera. Można tu zrelaksować się w gronie znajomych, posłuchać muzyki na żywo i wziąć udział w licznych konkursach i zabawach.

Przez pierwszą godzinę każdego dnia zlotu można spróbować darmowych porcji degustacyjnych z każdego food trucka! Idealna okazja, aby odkryć nowe smaki i znaleźć swoje ulubione danie. Podczas pierwszej godziny w specjalnej strefie zabaw z dmuchańcami wejście na dowolnego dmuchańca jest darmowe!

Podczas drugiej godziny każdego dnia zlotu można skorzystać z oferty „Happy Hour”, czyli specjalnego menu z rabatami na wybrane potrawy. Idealna okazja, aby spróbować czegoś nowego i zaoszczędzić pieniądze.

Żarciowozy to wydarzenie, którego nie można przegapić! Zarezerwuj czas w kalendarzu i wybierz się do Buska-Zdroju, aby skosztować pysznego jedzenia, spędzić czas z bliskimi i wziąć udział w świetnej zabawie.

żarciowozy
Źródło: Żarciowozy

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE