Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Rozgrywki gier planszowych w bibliotece w Busku-Zdroju
rozgrywki gier planszowych w Busku-Zdroju

Rozgrywki gier planszowych w bibliotece w Busku-Zdroju

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju 16 marca 2024 , 12:00 wstęp wolny https://www.biblioteka.busko.pl/ https://www.facebook.com/mgbpbusko

Rozgrywki gier planszowych z Klubem “Pięć aSÓW”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju oraz klub „Pięć aSÓW” – Pińczowski Klub Gier Planszowych i Karcianych zapraszają wszystkich miłośników gier planszowych, na spotkanie podczas którego pokażą, że granie w nowoczesne gry planszowe to świetna alternatywa dla wszechobecnej elektroniki i możliwości przyjemnego spędzenia czasu wśród rodziny i znajomych!

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Co czeka na uczestników rozgrywek gier planszowych w buskiej Bibliotece?

Bogata kolekcja gier: Od klasycznych tytułów po najnowsze hity, biblioteka posiada wszystko, czego potrzebujecie, aby się dobrze bawić. Znajdziecie tam zarówno gry strategiczne, logiczne, kooperacyjne, jak i familijne.
Przyjazna atmosfera: Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi graczami, czy dopiero zaczynacie przygodę z grami planszowymi, biblioteka zaprasza wszystkich. Wydarzenie jest otwarte zarówno dla pojedynczych osób, jak i grup przyjaciół.
Miejsce do spotkań: Biblioteka to idealne miejsce do spędzania czasu w towarzystwie innych, którzy podzielają Waszą pasję do gier planszowych. Poznajcie nowych ludzi i stwórzcie nowe znajomości!

rozgrywki gier planszowych w Busku-Zdroju

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE