Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9XXIV Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich w Opatowcu – gwiazda Zenek Martyniuk
XXIV Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich w Opatowcu-2

XXIV Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich w Opatowcu – gwiazda Zenek Martyniuk

Błonia Opatowieckie 14 lipca 2024 , 9:00 wstęp wolny

Wielkie wydarzenie w Opatowcu – XXIV Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich w ten weekend

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników koni i dobrej zabawy na XXIV Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich, który odbędzie się w niedzielę, 14 lipca 2024 roku, w malowniczym Opatowcu. To wyjątkowe wydarzenie to nie tylko święto hodowców i miłośników koni, ale również doskonała okazja do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze i uczestniczenia w licznych atrakcjach. Gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk!

restauracja gosciniec zamek derslawa

Program XXIV Świętokrzyskiego Młodzieżowego Championatu Koni Małopolskich w Opatowcu

9:00-14:30 – Płytowa wycena koni w poszczególnych klasach. To kluczowy punkt dnia, podczas którego specjaliści ocenią konie pod kątem ich budowy, ruchu oraz ogólnego wyglądu. Wycena odbędzie się na płycie, co umożliwi dokładną ocenę każdego uczestnika.

14:30-15:00 – Uroczyste otwarcie Championatu. Oficjalne rozpoczęcie zawodów, podczas którego przedstawiciele władz oraz organizatorzy powitają uczestników i gości.

15:00-15:30 – Wybór Championa i Super-Championa oraz wręczenie nagród. Kulminacyjny moment Championatu, gdzie najlepsi z najlepszych zostaną uhonorowani tytułami oraz nagrodami.

15:30-16:30 – Pokazy bryczek i zaprzęgów konnych oraz Pokazy Sztuki Jeździeckiej. Widowiskowe pokazy, które zachwycą wszystkich miłośników koni i jeździectwa.

16:30-19:00 – Występy artystyczne. Na scenie pojawią się lokalne zespoły i artyści, którzy umilą czas swoim występem.

19:00Koncert Zenka Martyniuka wraz z zespołem. Gwiazda wieczoru rozgrzeje publiczność swoimi największymi przebojami.

20:00 – Zabawa taneczna z zespołem TOP SECRET. Wieczór zakończy się energetyczną zabawą taneczną, na którą zapraszamy wszystkich chętnych.

hotel zamek derslawa

W ramach Championatu odbędą się również liczne imprezy towarzyszące, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wśród nich stoiska promocyjne Kół Gospodyń Wiejskich oraz wesołe miasteczko dla dzieci.

Wydarzenie jest organizowane przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Starostę Powiatu Kazimierskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec, Staropolski Związek Hodowców Koni Kielce oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Opatowcu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Świętokrzyski.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do spędzenia czasu w pięknym Opatowcu i uczestniczenia w niezwykłym święcie koni małopolskich. Do zobaczenia 14 lipca!

XXIV Swietokrzyski Mlodziezowy Championat Koni Malopolskich w Opatowcu

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE