Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Święto Kolorów w Busku-Zdroju – dzień pełen kolorów
holi święto kolorów w busku-zdroju

Święto Kolorów w Busku-Zdroju – dzień pełen kolorów

Skatepark w Busku-Zdroju 14 lipca 2024 , 15:00

Już wkrótce Święto Kolorów w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój szykuje się na najbardziej kolorową imprezę tego lata! Już 14 lipca odbędzie się Holi Święto Kolorów – oficjalna trasa 2024 zawita do naszego miasta, a Skatepark zamieni się w prawdziwe pole barwnej zabawy. To wydarzenie, na które czekają zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy Buska-Zdroju i okolic. Zarezerwujcie tę datę w swoich kalendarzach i udostępnijcie informację znajomym! Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!

reklama kregielnia chicago

Czego możecie się spodziewać po tej edycji Święta Kolorów w Busku-Zdroju?

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które zapewnią wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Oto, co znajdziecie na miejscu: 9 kolorów proszków – przygotujcie się na prawdziwą eksplozję barw! Kolorowa fala wyrzutów – poczujcie się jak w środku tęczy! DJ-e zagrają tak, abyście nawet na moment nie przestali się bawić. Kolorowa wata cukrowa – osłodzi ten barwny czas! Bazooki CO2 – jeszcze więcej kolorowego proszku w powietrzu! Strefa foodtruck – pyszne jedzenie dla każdego!

montessori reklama

Sezon 2024 obfituje w niespodzianki, a Holi Święto Kolorów w Busku-Zdroju będzie jeszcze większe i bardziej kolorowe niż kiedykolwiek wcześniej. Organizatorzy obiecują, że to wydarzenie na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Szczegóły wydarzenia: 14 lipca, godz. 15:00 – 17:30 w Skateparku w Busku-Zdroju. Przyjdźcie z dobrym humorem, a resztą zajmą się organizatorzy. Holi Święto Kolorów to idealna okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się muzyką, kolorami i wspaniałą atmosferą. Nie przegapcie tego – będzie niezapomnianie!

holi święto kolorów w busku-zdroju
Facebook – Holi Święto Kolorów

Źródło: Facebook – Holi Święto Kolorów

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE