Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Stand-up Busko-Zdrój – Filip Puzyr w programie: „OJ EJAJ”
Stand-up Busko-Zdrój

Stand-up Busko-Zdrój – Filip Puzyr w programie: „OJ EJAJ”

Bristol Art & Medical SPA 17 maja 2024 , godz. 18:30 1 os. 40 zł / 4 os. 140 zł https://bristolbusko.pl/ https://www.facebook.com/bristolbusko

Stand-up Busko-Zdrój – Filip Puzyr w programie: „OJ EJAJ”

17 maja o godzinie 18:30 prawdziwa uczta dla miłośników stand-upu. W Hotelu Bristol Art & Medical SPA wystąpi Filip Puzyr w ze swoim autorskim programem zatytułowanym „OJ EJAJ”. W krzywym zwierciadle przedstawi takie tematy jak sztuczna inteligencja czy skomplikowane relacje Polaków z policją, a także jego samego z Dawidem Podsiadło.

palac w konarach reklama

Stand-up Busko-Zdrój – Filip Puzyr – judoka, osobowość medialna, stand-uper

Filip Puzyr to polski komik, stand-uper i judoka, urodzony w 1991 roku w Gdańsku. Znany jest ze swojego wszechstronnego talentu i szerokich zainteresowań.

Specjalizuje się w improwizacjach solowych, a jego gdański styl charakteryzuje się absurdalnym i bezkompromisowym humorem. Puzyr prowadzi podcast „Najlepszy Podcast w Polsce” z Piotrem Splinem, a także występuje z programem „OJ EJAJ”, w którym porusza tematy sztucznej inteligencji, relacji Polaków z Policją, a nawet swoich z Dawidem Podsiadło.

Jego występy pełne są dystansu do siebie i autentyczności, co zjednało mu dużą rzeszę fanów. Filip Puzyr to zdecydowanie jeden z najciekawszych polskich komików ostatnich lat.

Osiągnięcia:

  • Laureat wielu prestiżowych konkursów stand-upowych, m.in. PŚM Kabaretowego w Lublinie i YCK w Krakowie.
  • Występy na największych scenach w Polsce, m.in. w Operze Leśnej w Sopocie, Atlas Arenie w Łodzi i Netto Arenie w Szczecinie.
  • Współpraca z Amazon Prime Video przy polskiej edycji popularnego programu „LOL – kto się śmieje ostatni?”.
  • Ponad 5 milionów wyświetleń na YouTube’owym kanale.

Filip Puzyr to artysta, który nie boi się eksperymentować i wychodzić poza schematy. Jego humor jest inteligentny, błyskotliwy i zawsze zaskakuje.

Jeśli szukasz rozrywki na najwyższym poziomie, koniecznie wybierz się na jego występ.

stand up filip puzyr

Źródło: Filip Puzyr, Kielce Stand-Up

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE