Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Nie przegap! Powitanie Wakacji 2024 w Solcu-Zdroju!
Powitanie wakacji 2024

Nie przegap! Powitanie Wakacji 2024 w Solcu-Zdroju!

Deptak, ulica 1 maja 30 czerwca 2024 , 15:00 wstęp wolny https://gcksolec.naszgok.pl/ https://www.facebook.com/gcksolec

Powitanie wakacji 2024 w Solcu-Zdroju!

Już 30 czerwca w Solcu-Zdroju odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – „Powitanie wakacji 2024”! To doskonała okazja, aby wspólnie rozpocząć letni sezon w atmosferze radości i zabawy. Gmina Solec-Zdrój oraz Gminne Centrum Kultury przygotowały dla mieszkańców i turystów bogaty program atrakcji, który z pewnością umili ten dzień. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 22:00.

hotel zamek derslawa

Na scenie wystąpią: Zespół Senior-On, Spektakl „Zaczarowany Świat Disneya”, Zespół Zepsuł, soliści z Gminnego Centrum Kultury oraz gwiazda wieczoru – Red Lips. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowano strefę zabaw, a dla wszystkich uczestników liczne stoiska handlowe i gastronomiczne.

To idealna okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, posłuchać dobrej muzyki, poczuć wakacyjny klimat i skorzystać z oferty lokalnych wystawców.

Zapraszamy do Solca-Zdroju na „Powitanie wakacji 2024”!

Powitanie wakacji 2024
Powitanie wakacji 2024

Źródło: Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE