Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Polish Airsoft Festival 2024
Polish Airsoft Festival 2024

Polish Airsoft Festival 2024

Kamieniołomy Szaniec 4 lipca 2024 - 7 marca 2024 , 10:00 od 270 zł

Polish Airsoft Festival 2024

Polish Airsoft Festival 2024 to coś więcej niż zwykła gra airsoftowa. To połączenie strategii, rywalizacji i zabawy w zupełnie nowej formule!

48 godzin nieprzerwanej akcji podczas Polish Airsoft Festival 2024

Wyobraź sobie 48 godzin nieprzerwanej akcji, gdzie wcielisz się w jedną z trzech stron konfliktu. Dwie z nich opierają się na sztabach i hierarchii dowodzenia, a trzecia działa niezależnie, bez narzuconego planu.

Walka toczy się na rozległym terenie, a w powietrzu wisi zapach prochu i adrenaliny. Do dyspozycji masz repliki airsoftowe, różnorodne pojazdy i pirotechnikę, która potęguje realizm rozgrywki.

chary trans baner

Czas integracyjny podczas Polish Airsoft Festival 2024

Ale Polish Airsoft Festival to nie tylko walka. To także czas na integrację i zabawę w strefie Offgame. Czekają tam na Ciebie liczne konkursy, gry i atrakcje, które zapewnią rozrywkę zarówno graczom, jak i ich rodzinom.

Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłej gry airsoftowej, Polish Airsoft Festival 2024 jest stworzony dla Ciebie!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE