Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Rodzinny piknik na Karabosach w Siesławicach
piknik na karabosach w siesławicach

Rodzinny piknik na Karabosach w Siesławicach

Karabosy 3 maja 2024 , 13:00 wstęp wolny

Rodzinny piknik na Karabosach w Siesławicach

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na „Rodzinny piknik na sportowo”, który odbędzie się w niedzielę 3 maja na terenie rekreacyjnym Karabosy w Siesławicach. Start imprezy zaplanowano na godzinę 13:00.

reklama burger paka

Jakie atrakcje czekają na uczestników rodzinnego pikniku na Karabosach w Siesławicach?

Tego dnia na wszystkich uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Rozpoczną się rozgrywki piłkarskie, gdzie wszyscy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie podczas ekscytujących meczów. Nie zabraknie również gier i zabaw dla dzieci i dorosłych, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce, na których będą mogli się wyszaleć i spędzić czas na beztroskiej zabawie. Na zakończenie pikniku odbędzie się integracja przy ognisku, gdzie wspólnie upieczemy kiełbaski i spędzimy czas w miłej atmosferze.

rodzinny piknik na karabosach w siesławicach

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju. Dodatkowo, jeśli chcesz zobaczyć jakie atrakcje kryją okolice Buska-Zdroju, zapraszamy do odwiedzenia artykułu na temat 5 atrakcji w okolicach Buska-Zdroju.

źródło: BOSIR

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE