Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Konkurs Palm Wielkanocnych
Konkurs Palm Wielkanocnych

Konkurs Palm Wielkanocnych

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 6 marca 2024 - 13 marca 2024 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na konkurs palm wielkanocnych!

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Buska-Zdroju i okolic, którzy chcą podzielić się swoim talentem i kreatywnością.

Palmy wielkanocne to tradycyjne ozdoby świąteczne, które symbolizują zwycięstwo życia nad śmiercią. Ich tworzenie to piękna i wieloletnia tradycja, która wciąż jest kultywowana w wielu regionach Polski.

Busko 2 1

Konkurs Palm Wielkanocnych – warunki uczestnictwa

W konkursie Palm Wielkanocnych mogą wziąć udział wszystkie osoby chętne. Regulamin konkursu razem z kartą zgłoszeniową dostępny jest na stronie www.bsck.busko.pl. Prace są przyjmowane do 13 marca 2024 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE