Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Kabaret Skeczów Męczących w Busku-Zdroju
Kabaret Skeczów Męczących w Busku-Zdroju

Kabaret Skeczów Męczących w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 3 lutego 2024 , 20:00 od 120 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Kabaret Skeczów Męczących w Busku-Zdroju – 20. lecie istnienia

Kabaret Skeczów Męczących, jedno z najbardziej kultowych ugrupowań kabaretowych w Polsce, świętuje 20 lat istnienia! Z tej okazji przygotowali specjalny program, który obiecuje być kwintesencją ich twórczości, zachwycającą publiczność zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wyjątkowy kabaret Skeczów Męczących w Busku-Zdroju

„Jeszcze nigdy nie było tak dobrze” – zapewniają członkowie kabaretu. Czy to oznacza, że widzowie mogą spodziewać się najwyższej formy rozrywki od lat? Czy może to będzie wnikliwa analiza sytuacji w kraju? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w premierowych skeczach, które nigdy dotąd nie trafiły na antenę telewizyjną!

Kabaret Skeczów Męczących w Busku-Zdroju – jak to wygląda?

Kabaret zapewnia fantastyczny kontakt z publicznością, traktując ją jako integralną część energetycznego show. Ci, którzy mieli już okazję być na występie Kabaretu Skeczów Męczących na żywo, wiedzą, że tutaj żarty nigdy nie gryzą w język. Występujący gwarantują niezapomniane show, które uczestnicy zapamiętają na długo!

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE