Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Jerzy Kryszak w Buskim Samorządowym Centrum Kultury
jerzy kryszak w busku-zdroju

Jerzy Kryszak w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 19 marca 2024 , 18:00 od 75 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Jerzy Kryszak wystąpi w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

19 marca o godzinie 18:00 na scenie sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury wystąpi Jerzy Kryszak – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, satyryk, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny oraz fotograf.

Ten wybitny artysta słynie z niezwykłego talentu do zabawy i zaskakiwania publiczności. Podczas swojego występu Kryszak wciela się w różne role, tworząc niezapomniane skecze pełne humoru i błyskotliwych obserwacji.

warzywniak lobo

Siła Jerzego Kryszaka tkwi w jego błyskotliwym dowcipie publicystycznym i umiejętności komentowania bieżących wydarzeń. Jako mistrz satyry z uśmiechem na ustach porusza ważne tematy społeczne, krytykuje absurdy współczesnego świata, a jednocześnie bawi inteligentnym humorem.

Bilety na występ Jerzego Kryszaka w Busku-Zdroju

Jeśli szukasz wieczoru pełnego śmiechu i inteligentnej rozrywki, koniecznie zarezerwuj bilet na występ Jerzego Kryszaka w Buskim Samorządowym Centrum Kultury! Bilety do nabycia na biletyna.pl oraz w kasie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

428315991 833116231954497 8158790166391491496 n

/źródło: BSCK/

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE