Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Festyn Rodzinny w Nieprowicach 2024
festyn rodzinny nieprowice 2024

Festyn Rodzinny w Nieprowicach 2024

Nieprowice 16 czerwca 2024 , 16:00 Wstęp wolny

Festyn Rodzinny w Nieprowicach 2024: Przygotujcie się na popołudnie pełne atrakcji!

Już 16 czerwca 2024 roku Nieprowice będą gospodarzem niezwykłego Festynu Rodzinnego. Organizatorzy zaplanowali start imprezy na godzinę 16:00, a program wydarzenia obfituje w liczne atrakcje, które z pewnością zadowolą uczestników w każdym wieku.

mirage reklama

Atrakcje dla najmłodszych i dorosłych – Festyn Rodzinny w Nieprowicach 2024

Na festynie nie zabraknie dmuchańców, które zawsze przyciągają rzesze najmłodszych. Na miłośników słodkości czeka wata cukrowa i lody, a dla tych, którzy wolą coś bardziej konkretnego, przygotowany będzie grill z pysznymi potrawami. Rodziny będą miały również okazję do wspólnej przejażdżki bryczką konną, co stanowić będzie niezapomniane przeżycie.

Pokaz sprzętu bojowego i konkursy – Festyn Rodzinny w Nieprowicach 2024

Podczas festynu OSP Bogucice zaprezentuje swoje najnowocześniejsze wyposażenie bojowe, co z pewnością zainteresuje wszystkich fanów straży pożarnej. Organizatorzy przygotowali również liczne konkursy i zabawy, w których będą mogli wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli.

as busko

Strefa relaksu i występy artystyczne – Festyn Rodzinny w Nieprowicach 2024

Dla tych, którzy będą chcieli odpocząć, dostępny będzie ogródek piwny. Na scenie wystąpią utalentowane dzieci i młodzież z Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej, prezentując swoje umiejętności artystyczne.

Goście specjalni oraz zabawa taneczna – Festyn Rodzinny w Nieprowicach 2024

Na festynie nie zabraknie również gości specjalnych. Wystąpią m.in. zespół Przystań, Natalia Kaczmarczyk oraz zespół ludowy Kamila Połonka z Potoka Wielkiego. Mateusz Wieczorek zadba o to, aby muzyka na żywo towarzyszyła uczestnikom przez cały wieczór.
Wieczorem, od godziny 20:00, rozpocznie się zabawa taneczna, którą umili zespół Master. To doskonała okazja, aby zakończyć dzień pełen wrażeń tańcem i dobrą muzyką.

Nieprowice zapraszają wszystkich mieszkańców regionu oraz gości na ten wyjątkowy dzień pełen radości, zabawy i wspólnego spędzania czasu. Przyjdźcie całymi rodzinami i dołączcie do nas na Festynie Rodzinnym 2024!

festyn rodzinny nieprowice 2024

źródło: OSP Nieprowice

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE