Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Dyskoteka i grill pod gwiazdami w Chęcinach
Dyskoteka i grill pod gwiazdami

Dyskoteka i grill pod gwiazdami w Chęcinach

Pole namiotowe pod Zamkiem w Chęcinach 1 maja 2024 , 20:00-23:45 10 zł https://polenamiotowecheciny.pl/ https://www.facebook.com/profile.php?id=61556161411035

Chęciny rozkręcają się na majówkę! Imprezy plenerowe „Dyskoteka i Grill pod Gwiazdami”

Już 1 maja Chęciny i okolice pokażą, że potrafią się bawić! Rozpoczyna się cykl imprez plenerowych „Dyskoteka i Grill pod Gwiazdami”, dedykowany mieszkańcom tego regionu. Pierwsze spotkanie już w majówkę, a kolejne będą odbywać się co tydzień w piątki lub soboty od maja do października (w zależności od zainteresowania).

restauracja gosciniec zamek derslawa

Dyskoteka i Grill pod Gwiazdami: Muzyka, grill i dobra zabawa do północy!

Impreza rusza o godz. 20:00 i trwa do północy. Na miejscu czeka muzyka dla każdego – od najnowszych hitów po klasyki taneczne – serwowana przez DJ-a. Będzie coś dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Dodatkowo, będzie można skosztować kiełbaski z grilla z dodatkami.

Organizatorzy mają ambitny cel – stworzyć wydarzenie, które na stałe wpisze się w kalendarz imprez w Chęcinach. „Dyskoteka i Grill pod Gwiazdami” to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą się zintegrować, wspólnie bawić i miło spędzić czas z przyjaciółmi.

Wstęp na imprezę to symboliczne 10 zł. Kwota ta pokrywa koszty organizacji wydarzenia i zapewnia miejsce dla uczestników. Na teren imprezy nie wolno wnosić własnego alkoholu ani jedzenia. Na miejscu będzie dostępny bar z napojami i przekąskami.

Organizatorzy zwracają uwagę, że osoby pod wpływem alkoholu lub zachowujące się niewłaściwie będą proszone o opuszczenie terenu imprezy.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Źródło: Pole namiotowe pod Zamkiem w Chęcinach

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE