Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka969. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 22 marca 2024 , 10:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – weź udział i zmierz się z najlepszymi w kraju!

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki słowa do udziału w eliminacjach powiatowych 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie i zmierzyć się z najlepszymi w kraju. Konkurs jest otwarty dla amatorów – uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i osób dorosłych.

Eliminacje dla powiatu buskiego odbędą się 22 marca 2024 r. o godz. 10.00 w siedzibie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Busko 2 1

Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć kartę zgłoszenia do dnia 13 marca 2024 r. włącznie. Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej BSCK www.bsck.busko.pl/ lub w siedzibie Centrum.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim możliwość rozwoju swoich umiejętności recytatorskich, wymiany doświadczeń z innymi miłośnikami poezji i prozy oraz poznania nowych osób.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w recytacji, do udziału w konkursie!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE