Halo Busko9Wydarzenia9Pokazy9Kino sferyczne – Wirtualna podróż po Ponidziu
kino sferyczne

Kino sferyczne – Wirtualna podróż po Ponidziu

Tężnia w Busku-Zdroju 15 czerwca 2024 , 14:00 https://www.facebook.com/tezniabusko

Kino sferyczne zaprasza na wirtualną podróż po Ponidziu

Buska Tężnia, zaprasza nowe, innowacyjne wydarzenie, które zachwyci wszystkich miłośników technologii oraz regionu Ponidzie. W nowoczesnej kapsule multimedialnej zlokalizowanej na terenie kompleksu #TężniaBusko, odbędzie się wirtualna podróż po urokach Ponidzia przy użyciu okularów VR.

Dzięki technologii VR, uczestnicy będą mieli okazję przenieść się w najpiękniejsze zakątki Ponidzia bez konieczności opuszczania Buska-Zdroju. Wirtualna podróż pozwoli na odkrycie skarbów regionu w sposób, jaki dotąd był dostępny jedynie na wyciągnięcie ręki. Realistyczne odwzorowanie krajobrazów, dźwięki przyrody oraz interaktywne elementy sprawią, że uczestnicy poczują się, jakby naprawdę tam byli.

reklama kregielnia chicago

Nowoczesna kapsuła multimedialna, w której odbędzie się wydarzenie, została wyposażona w najnowsze technologie audiowizualne, które zapewnią niezapomniane wrażenia. Wygodne fotele, system dźwięku przestrzennego oraz wysokiej jakości okulary VR sprawią, że każda minuta spędzona na wirtualnej podróży będzie wyjątkowym doświadczeniem.

Wirtualna podróż po Ponidziu w kapsule multimedialnej to doskonała okazja, aby poznać uroki regionu w innowacyjny sposób. Buska Tężnia po raz kolejny udowadnia, że potrafi łączyć tradycję z nowoczesnością, oferując swoim gościom niezapomniane wrażenia. Nie przegapcie tej okazji i zanurzcie się w wirtualnym świecie Ponidzia!

kino sferyczne w Busku-Zdroju

źródło: Tężnia Busko

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE