Halo Busko9Wydarzenia9Motoryzacja9VII Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie
Otwarcie Sezonu Motocyklowego

VII Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie

MOSiR Pińczów 28 kwietnia 2024 , 10:30 Wstęp wolny https://mosir.pinczow.com.pl/

Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie

Już po raz siódmy miłośnicy motocykli z całego regionu świętować będą rozpoczęcie sezonu w Pińczowie. Impreza odbędzie się w dniu 28 kwietnia na terenie MOSiR w Pińczowie.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie – Plan wydarzenia

Zbiórka motocyklistów rozpocznie się o godzinie 10:30 na parkingu przy obwodnicy Pińczowa od strony Buska-Zdroju, a o godzinie 11:00 wyruszy parada motocyklowa na miejsce wydarzenia. Na miejscu o godzinie 11:30 odbędzie się Msza Polowa, a po niej poświęcenie pojazdów. Szeroki wybór straganów zapewni coś dla każdego – od pysznego jedzenia i napojów, po motocyklowe gadżety i pamiątki. Organizatorami wydarzenia są Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie oraz Miasto i Gmina Pińczów. Współorganizatorami są MOSiR w Pińczowie oraz Powiatowe Służby Kształcenia i Kontroli w Pińczowie.

Otwarcie Sezonu Motocyklowego Pińczów

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

Źródło: Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE