Halo Busko9Wydarzenia9Kultura9IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz
XI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz

IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 22 kwietnia 2024 - 23 marca 2024 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz

Już niebawem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które na stałe wpisało się w kalendarz artystycznych pasjonatów z całego kraju. II i III etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamroz to nie tylko przegląd muzyczny, lecz także wspaniała okazja do spotkania się miłośników sztuki wokalnej oraz wsparcia utalentowanych wykonawców.

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Prestiżowy konkurs w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22 i 23 kwietnia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, będącym miejscem wielu artystycznych inspiracji i spotkań. Konkurs, noszący imię wybitnej polskiej śpiewaczki Krystyny Jamroz, już od lat przyciąga uwagę zarówno doświadczonych wokalistów, jak i debiutantów pragnących podzielić się swoim talentem z publicznością.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE