Halo Busko9Wydarzenia9Kultura9Widowisko multimedialne: Iskry Niepodległej – O Polakach, którzy zmienili świat
"ISKRY NIEPODLEGŁEJ"

Widowisko multimedialne: Iskry Niepodległej – O Polakach, którzy zmienili świat

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 9 kwietnia 2024 - 11 kwietnia 2024 , 9-10.04: od 9:00 do 17:00, 11.04: od 10:00 do 16:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Widowisko multimedialne Iskry Niepodległej w Busku-Zdroju – O Polakach, którzy zmienili świat na terenie przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Dziś ruszyły pokazy wyjątkowego widowiska multimedialnego „Iskry Niepodległej”. Do środy 11 kwietnia Busko-Zdrój stanie się areną niezwykłego wydarzenia kulturalnego – mobilnego widowiska edukacyjnego „ISKRY NIEPODLEGŁEJ”. To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w fascynującej opowieści o wybitnych Polkach i Polakach, którzy na przestrzeni wieków kształtowali historię kraju i świata.

Busko 2 1

„Iskry Niepodległej” to unikatowe doświadczenie dla wszystkich zmysłów

Unikatowe rozwiązania technologiczne, takie jak cyfrowy narrator, mobilny ekran transparentny i obrazy generowane przez sztuczną inteligencję, stworzą niezapomniane doświadczenie angażujące wszystkie zmysły.

„Iskry Niepodległej” – niesamowita podróż łącząca pokolenia

Celem projektu jest nie tylko poszerzenie wiedzy historycznej, ale także wzmocnienie wspólnoty wokół wartości ważnych dla polskiej tożsamości. Historie wybitnych Polek i Polaków, którzy mieli istotny wpływ na bieg historii i rozwój kultury, staną się inspiracją do działania i pokażą potencjał drzemiący w każdym z nas.

Bohaterowie, którzy inspirują w „Iskrach Niepodległej”

Widowisko „ISKRY NIEPODLEGŁEJ” przedstawia sylwetki pionierów techniki, medycyny, nauki, sportu i wielu innych dziedzin, udowadniając, że każdy z nas może stać się iskrą zapalającą zmiany w otaczającym nas świecie.

Informacje praktyczne:

iskry niepodległej w busku-zdroju
„ISKRY NIEPODLEGŁEJ”

ŹRÓDŁO: BSCK

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE