Halo Busko9Wydarzenia9Kultura9Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
dyskusyjny klub książki

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju 26 kwietnia 2024 , 13:00 wstęp wolny https://www.biblioteka.busko.pl/ https://www.facebook.com/mgbpbusko

Dyskusyjny Klub Książki w Miejsko-Gminnej Biblitece Publicznej w Busku-Zdroju

26 kwietnia o godzinie 13:00 odbędzie się jedyne w swoim rodzaju spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju. Wyruszymy w fascynującą podróż do tętniącego życiem Paryża lat dwudziestych XX wieku, gdzie bohema artystyczna tworzyła niezapomniane dzieła, a życie tętniło energią i namiętnościami.

palac w konarach reklama

Naszym przewodnikiem po tym magicznym świecie będzie „Madame Hemingway” Pauli Mclain, powieść opowiadająca historię Hadley Richardson, pierwszej żony Ernesta Hemingwaya. Razem z nią odkryjemy sekrety bohemy paryskiej, poznamy kulisy życia literackich sław i zgłębimy tajniki burzliwego związku Hadley z Ernestem.

Czeka Was wciągająca dyskusja o książce, możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami, spotkanie z innymi miłośnikami literatury oraz przyjemna atmosfera i aromatyczna kawa.

Nie przegap okazji, aby poznać fascynującą historię Hadley Richardson, zanurzyć się w magicznej atmosferze Paryża lat 20., porozmawiać o książce z innymi miłośnikami literatury i spędzić czas w miłym i inspirującym gronie!

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tym wyjątkowym spotkaniu!


Źródło: Miejsko-Gminna Biblioteka w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE