Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Świetlny Koncert w Muzycznej Tężni
ławeczka krystyny jamroz

Świetlny Koncert w Muzycznej Tężni

ul. Waryńskiego, Busko-Zdrój 24 kwietnia 2024 , 20:00 Wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko

Świetlny Koncert – Niezapomniane widowisko dla fanów opery i nie tylko!

24 kwietnia o godzinie 20:00 przed Domem Zdrojowym w Buskiej Tężni odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne, którego główną bohaterką będzie niezapomniana Krystyna Jamroz, jedna z najwybitniejszych polskich solistek operowych. Świetlny Koncert to nie tylko uczta dla miłośników opery, ale również niezwykłe widowisko multimedialne, które zachwyci każdego!

palac w konarach reklama

Świetlny Koncert – Muzyka, światło i wspomnienia!

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje Krystyny Jamroz, będą to m.in. arie z oper Verdiego, Pucciniego i Moniuszki, które z pewnością wzruszą i poruszą serca słuchaczy.

Oprawie muzycznej wydarzenia towarzyszyć będzie niezwykły pokaz świetlny, który rozświetli tężnię solankową i stworzy magiczną atmosferę. Na ogromnej ścianie tężni wyświetlane będą zdjęcia Krystyny Jamroz. To będzie wzruszająca podróż sentymentalna dla wszystkich miłośników talentu artystki, a dla młodszej publiczności niezwykła okazja do poznania dorobku jednej z legend polskiej sceny operowej.

Świetlny Koncert to nie tylko koncert i pokaz świetlny, ale również hołd oddany Krystynie Jamroz. To wyjątkowa okazja, aby wspomnieć jej dokonania i docenić jej wkład w rozwój polskiej kultury operowej.

Świetlny Koncert – multimedialne widowisko dostępne dla każdego!

Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do wszystkich miłośników muzyki, opery i multimedialnych widowisk. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Buska-Zdroju i okolic, aby 24 kwietnia o godzinie 20:00 zjawić się przed Domem Zdrojowym w Buskiej Tężni i wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

ławeczka krystyny jamroz

Źródło: Busko-Zdrój Gmina Uzdrowiskowa

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE