Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Stare Dobre Małżeństwo w Busku-Zdroju
stare dobre małżeństwo w busku-zdroju

Stare Dobre Małżeństwo w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 13 lipca 2024 , 18:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Stare Dobre Małżeństwo zagra w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Legendarny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej zawita do Buska-Zdroju! Już 13 lipca 2024 roku o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

Dla miłośników poezji śpiewanej i nastrojowych ballad będzie to prawdziwa uczta dla duszy. Podczas koncertu usłyszeć możemy największe hity zespołu, takie jak „Zielony dom”, „Bieszczadzkie anioły”, „Bogiem a prawdą” i wiele innych.

chary trans baner

Stare Dobre Małżeństwo – ikona polskiej sceny muzycznej

Zespół Stare Dobre Małżeństwo powstał w 1983 roku i ma na swoim koncie prawie 20 płyt. Ich utwory poruszają ważne tematy egzystencjalne, opowiadają o miłości, przemijaniu i poszukiwaniu sensu życia. Stare Dobre Małżeństwo to nie tylko znakomita muzyka, ale też niepowtarzalna atmosfera, którą tworzą podczas swoich występów.

Bilety na koncert Stare Dobre Małżeństwo w Busku-Zdroju

Już teraz można kupić bilety na koncert Starego Dobrego Małżeństwa w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w cenie od 120 złotych. Znajdziesz je na stronie biletyna.pl lub w kasie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

stare dobre malzenstwo w busku zdroju
biletyna.pl

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE