Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Piotr Paleczny Recital Chopinowski w Pińczowie
recital chopinowski

Piotr Paleczny Recital Chopinowski w Pińczowie

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 17 maja 2024 , 18:00 53 zł https://psck.pl/

Piotr Paleczny Recital Chopinowski – wirtuoz fortepianu na scenie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Już 17 maja o godzinie 18:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Recital Chopinowski z udziałem jednego z najwybitniejszych polskich pianistów, Piotra Palecznego.

Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w magicznym świecie muzyki Fryderyka Chopina, jednego z najsłynniejszych kompozytorów na świecie. Utwory Chopina, pełne emocji i głębi, zabiorą nas w podróż przez romantyczne krajobrazy i pozwolą odkryć piękno polskiej muzyki klasycznej.

reklama burger paka

Piotr Paleczny, wirtuoz fortepianu o światowej sławie, oczaruje słuchaczy swoim niezwykłym talentem i interpretacją dzieł Chopina. Laureat wielu prestiżowych konkursów pianistycznych, Paleczny zachwyca publiczność na scenach całego świata.

Koncert w Pińczowie to wyjątkowa okazja, aby na żywo usłyszeć mistrzowskie wykonanie utworów Chopina. To nie tylko koncert, to prawdziwe święto muzyki, które na długo pozostanie w pamięci.

Nie przegap tej okazji! Zamów bilety już teraz i zanurz się w magicznym świecie muzyki fortepianowej.
Bilety dostępne na stronie: biletyna.pl w cenie 53 zł.

Źródło: biletyna.pl

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE