Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert zespołu Wojskowego “Konosans” w Muszli Koncertowej w Busku-Zdroju
Koncert zespołu Wojskowego “Konosans” w Busku-Zdroju

Koncert zespołu Wojskowego “Konosans” w Muszli Koncertowej w Busku-Zdroju

Muszla koncertowa w Busku-Zdroju 2 maja 2024 , 17:00 wstęp wolny

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Wojskowego “Konosans” w Muszli Koncertowej w Busku-Zdroju

Miłośnicy muzyki wojskowej mogą zacierać ręce! 2 maja o godzinie 17:00 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym odbędzie się wydarzenie muzyczne, na które z niecierpliwością czekają wszyscy fani wojskowych brzmień.

Zespół Wojskowy “Konosans”, znany z dynamicznych i pełnych pasji wykonów, zaprezentuje szeroki repertuar utworów, które nie tylko poruszą serca słuchaczy, ale również przybliżą historię i tradycje wojskowe naszego kraju. Koncert będzie doskonałą okazją do spędzenia popołudnia w pięknych okolicznościach przyrody, a zarazem do uczczenia ważnych momentów z historii Polski.

hotel zamek derslawa

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, co stanowi doskonałą okazję, by wziąć udział w kulturalnym wydarzeniu najwyższej jakości bez obciążania domowego budżetu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości naszego miasta do wspólnego świętowania i delektowania się muzyką, która od wieków towarzyszy ważnym wydarzeniom narodowym. Nie przegapcie okazji do przeżycia niezapomnianych chwil w rytmach marszowych i fanfar!

Koncert zespołu Wojskowego “Konosans” w Busku-Zdroju
Wojskowy Zespół Wokalny Konsonans

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: UMIG Busko-Zdrój / Wojskowy Zespół Wokalny Konsonans

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE