Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert zespołu Indivi – Duo
Koncert Indivi - Duo

Koncert zespołu Indivi – Duo

Dom Zdrojowy, Busko-Zdrój 19 kwietnia 2024 , 18:30 25 zł https://www.facebook.com/tezniabusko

Koncert zespołu Indivi – Duo

Już 19 kwietnia o godzinie 18:30 w Buskim Domu Zdrojowym odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Indivi – Duo.

Zespół Indivi – Duo

Indivi – Duo to trio doświadczonych muzyków, którzy łączą blues’a i ballady z poezją i satyrą. Marek Modrzejewski (wokalista zespołu Zdrowa Woda), Przemysław Łosoś (wokalista i harmonijkarz zespołu Open Blues) oraz Piotr Komosiński (POLA, Die Perspektive czy Ex Usu) tworzą mieszankę wybuchową, która porwie każdego miłośnika dobrej muzyki.

palac w konarach reklama

Co usłyszymy na koncercie zespołu Indivi – Duo

Podczas koncertu w Busku-Zdroju usłyszymy autorskie utwory zespołu, traktujące o codziennym życiu, miłości, tęsknocie i nadziei. Nie zabraknie również satyrycznych komentarzy na temat otaczającej nas rzeczywistości. Występ Indivi – Duo to gwarancja dobrej zabawy i wzruszeń. Artyści słyną z energetycznych koncertów, podczas których nawiązują bliski kontakt z publicznością.

Bilety na koncert zespołu Indivi – Duo

Bilety na koncert zespołu Indivi – Duo są dostępne do nabycia w kasie Domu Zdojowego oraz online na stronie www.biletyna.pl w cenie 25 złotych.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE