Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert z okazji Dnia Kobiet w Pińczowie – „Kobiety – Kobietom, panowie również”
Koncert z okazji Dnia Kobiet

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Pińczowie – „Kobiety – Kobietom, panowie również”

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 4 marca 2024 , 17:00 wstęp wolny https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Perły Miechowa w Pińczowie – koncert z okazji Dnia Kobiet

W poniedziałek, 4 marca o godzinie 17:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpi chór i wokaliści zespołu „Perły Miechowa” z programem zatytułowanym „Kobiety – kobietom, panowie również”.

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Koncert w Pińczowie z okazji Dnia Kobiet

W programie znajdą się utwory specjalnie dedykowane paniom z okazji ich święta ale nie tylko. Nie zabraknie też okazji do wspólnego śpiewania i zabawy. Koncert „Kobiety – kobietom, panowie również” to doskonała okazja, aby uczcić Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób. Zapraszamy wszystkie panie, a także panów, którzy chcą spędzić wieczór w miłej atmosferze.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE