Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Wiedeńskiej Operetki Czar w Busku-Zdroju
Koncert Wiedeńskiej Operetki w Busku-Zdroju

Koncert Wiedeńskiej Operetki Czar w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 1 lutego 2024 , 17:00 od 99 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Koncert Wiedeńskiej Operetki Czar w Busku-Zdroju

„Wielka sława to żart” – tymi słowami serdecznie zapraszamy miłośników muzyki na koncert pełen niezapomnianych operetkowych arii i cudownych duetów z oper, operetek oraz musicali. To wydarzenie, okryte nieprzemijającą sławą, przeniesie was w świat przebojowych utworów, których piękno przetrwało wiele lat. Podczas koncertu będziecie mieli okazję delektować się nie tylko arcydziełami operowymi, ale również urokami neapolitańskich pieśni i standardów światowej sceny pop. To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w różnorodności muzycznych gatunków, które przemawiają do serc słuchaczy na całym świecie.

Koncert Wiedeńskiej Operetki Czar w Busku-Zdroju – magiczne dźwięki w mieście

Podczas Koncertu Wiedeńskiej Operetki Czar w Busku-Zdroju będziecie mieli okazję odkryć bogactwo różnorodnych brzmień, które zrodziły się z geniuszu kompozytorów operowych, operetkowych mistrzów, twórców musicali oraz twórców niezwykłych neapolitańskich pieśni. To spotkanie z muzyką przeniesie Was w czasie i przestrzeni, ukazując piękno i uniwersalność dzieł, które przetrwały próbę czasu.

Wierzymy, że ta niezwykła mieszanka muzycznych skarbów nie tylko rozwieje wszelkie troski, ale również ożywi Wasze zmysły, zapewniając niepowtarzalne doznania estetyczne. Przyłączcie się do naszego muzycznego święta, gdzie dźwięki stworzą magiczną aurę, otaczając Was niepowtarzalnym klimatem sztuki dźwięku.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE