Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Tomasza Wachnowskiego – Maj z Belonem
koncert tomasz wachnowski

Koncert Tomasza Wachnowskiego – Maj z Belonem

Dom Zdrojowy Busko-Zdrój 10 maja 2024 , 19:00 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko

Koncert Tomasza Wachnowskiego w Domu Zdrojowym w Busku-Zdroju

10 maja w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni odbędzie się wyjątkowy koncert poświęcony pamięci Wojciecha Belona – legendarnego artysty związanego z Ponidziem. Podczas wydarzenia wystąpi Tomasz Wachnowski, polski wokalista i gitarzysta, który zaprezentuje publiczności utwory Wojciecha Belona we własnych aranżacjach.

warzywniak lobo

Koncert to część cyklu wydarzeń organizowanych w maju w Busku-Zdroju z okazji rocznicy śmierci artysty. Wachnowski, znany ze swojej charyzmy i scenicznej energii, z pewnością oczaruje publiczność, wykonując najpopularniejsze przeboje Belona.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją, aby ponownie odkryć twórczość Belona i oddać hołd temu wybitnemu talentowi. Koncert z pewnością spodoba się zarówno miłośnikom muzyki Wojciecha Belona, jak i wszystkim, którzy chcą po prostu posłuchać dobrej muzyki w pięknej scenerii buskiej Tężni.

koncert tomasz wachnowski
Źródło: Tężnia Busko-Zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE