Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert świąteczny Marcina Walasa w Busku-Zdroju
koncert świąteczny Marcina Walasa w Busku-Zdroju

Koncert świąteczny Marcina Walasa w Busku-Zdroju

Dom Zdrojowy w Kompleksie #TężniaBusko 22 grudnia 2023 , 18:30 20 zł https://www.facebook.com/tezniabusko

Koncert Świąteczny Marcina Walasa w Busku-Zdroju

22 grudnia o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym przy tężni odbędzie się niezwykłe wydarzenie muzyczne, które z pewnością rozświetli zimowy wieczór swoim niepowtarzalnym urokiem. Marcin Walas, utalentowany muzyk jazzowy, zabierze nas w podróż przez dźwięki i rytm, prezentując swój autorski program w profilaktyce stresu pod tytułem „Na jawie jak we śnie w świątecznej odsłonie”.

Marcin Walas, postanowił w tym wyjątkowym czasie świątecznym podzielić się z publicznością wyjątkową muzyką. Jego jazzowy program, okraszony świątecznym klimatem i magiczną atmosferą, obiecuje być niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników dobrej muzyki i tych, którzy poszukują chwil relaksu w gorączce przedświątecznych przygotowań.

Dom Zdrojowy przy Tężni w Busku-Zdroju pełen niepowtarzalnej aury podczas koncertu Marcina Walasa

Dom Zdrojowy przy tężni w Busku-Zdroju to idealne miejsce na tego rodzaju wydarzenie. Unikalny klimat tego miejsca z pewnością wpłyną pozytywnie na odbiór koncertu, tworząc niepowtarzalną aurę.

„Na jawie jak we śnie w świątecznej odsłonie” to nie tylko koncert muzyczny, ale także propozycja artysty, by spojrzeć na święta i okres przed nimi w nieco inny sposób. Jazzowa interpretacja tradycyjnych melodii świątecznych, połączona z autorskimi kompozycjami, stworzy unikalne brzmienie, które poruszy serca słuchaczy.

Organizatorzy obiecują, że wieczór ten będzie pełen magicznych chwil. Publiczność będzie miała szansę zanurzyć się w świat dźwięków, które nie tylko relaksują, ale również inspirują do refleksji nad codziennym życiem. To doskonała okazja, by oderwać się od pędu świątecznych przygotowań i znaleźć chwilę wytchnienia w otoczeniu dobrej muzyki.

Nie przegapcie tego niezwykłego koncertu! Zapraszamy wszystkich miłośników jazzu, świątecznej magii i tych, którzy chcą doświadczyć wyjątkowego wieczoru w Domu Zdrojowym przy tężni w Busku-Zdroju. Bądźmy razem, by razem cieszyć się wyjątkowym jazzowym programem Marcinem Walasa. Niech święta zaczynają się od dźwięków, które przeniosą nas na jawie jak we śnie.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE