Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Sorry Boys w Buskim Samorządowym Centrum Kultury – Koncert Odwołany
sorry boys odwolany

Koncert Sorry Boys w Buskim Samorządowym Centrum Kultury – Koncert Odwołany

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 11 lutego 2024 , 19:00 od 75 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Muzyka i emocje w BSCK: koncert Sorry Boys w Busku-Zdroju już 11 Lutego.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury szykuje się do muzycznego wydarzenia, którym będzie koncert zespołu Sorry Boys! Już 11 lutego 2024 roku o godzinie 19:00 scenę BSCK wypełnią brzmienia jednego z najciekawszych zespołów na polskiej scenie muzycznej – Sorry Boys. Już teraz warto zarezerwować bilety, dostępne w cenie od 75 zł w kasie BSCK oraz online na www.biletyna.pl.

Koncert Sorry Boys w Busku-Zdroju: oryginalność i fenomenalna mieszanka brzmień na polskiej scenie muzycznej!

Sorry Boys to zjawisko muzyczne, które nieustannie zaskakuje swoją oryginalnością. Zespół, w składzie Bela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak, od początku swojej działalności zdobywa uznanie publiczności, łącząc w swojej muzyce elementy popowe z alternatywnymi inspiracjami. To właśnie ta unikalna mieszanka brzmień sprawia, że Sorry Boys stanowi niezaprzeczalny fenomen na polskiej scenie muzycznej. Grupa może poszczycić się imponującym dorobkiem artystycznym – sześć płyt i udział w wielu trasach koncertowych to tylko część ich muzycznego świata. Sorry Boys gościło na najważniejszych polskich festiwalach, takich jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival czy Męskie Granie, zdobywając serca słuchaczy swoją energetyczną grą sceną.

Zarezerwuj bilet na koncert Sorry Boys w Busku-Zdroju już teraz!

Koncert w Buskim Samorządowym Centrum Kultury to okazja dla mieszkańców Buska-Zdroju na chwile muzycznego uniesienia i zapomnienia o codziennych troskach. Niech 11 lutego stanie się datą, którą zapiszecie w kalendarzu jako niepowtarzalny wieczór z Sorry Boys. Bilety są już dostępne, więc nie zwlekajcie – dołączcie do fanów dobrej muzyki i zanurzcie się w świat dźwięków, którymi zaskoczy Was zespół Sorry Boys. BSCK gwarantuje niezapomnianą atmosferę, więc przygotujcie się na muzyczny rollercoaster!

Zapraszamy do śledzenia naszego kalendarza, w którym znajdziecie więcej ciekawych wydarzeń.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE