Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – Romans i Czardasz
buska orkiestra zdrojowa

Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – Romans i Czardasz

Muszla Koncertowa w Busku-Zdrój 16 czerwca 2024 , 14:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Buska Orkiestra Zdrojowa zagra w koncercie „Romans i Czardasz” w Muszli Koncertowej

Buska Orkiestra Zdrojowa wystąpi w koncercie „Romans i Czardasz”

16 czerwca o godzinie 14:00 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbędzie się koncert zatytułowany „Romans i czardasz”. To wydarzenie z pewnością przyciągnie miłośników muzyki i zapewni niezapomniane wrażenia artystyczne.

Tytuł koncertu „Romans i czardasz” zapowiada niezwykłe doznania muzyczne. W programie znajdą się zarówno nastrojowe romanse, jak i żywiołowe czardasze, które wprowadzą publiczność w świat różnych emocji i muzycznych stylów. Buska Orkiestra Zdrojowa, pod dyrekcją doświadczonego kapelmistrza, zaprezentuje utwory, które z pewnością zachwycą i poruszą słuchaczy.

reklama burger paka

Koncert w Muszli Koncertowej to doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody i posłuchać wspaniałej muzyki. Wydarzenie jest bezpłatne, więc nie ma wymówek, aby nie przyjść!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

buska orkiestra zdrojowa-3

źródło: BSCK

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE