Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert przebojów Kory i Maanam w wykonaniu Hanki i Pauliny Napora
koncert przebojów Kory i Maanamu

Koncert przebojów Kory i Maanam w wykonaniu Hanki i Pauliny Napora

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 27 kwietnia 2024 , 18:00 https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Koncert przebojów Kory i Maanam w wykonaniu Hanki i Pauliny Napora

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na niezwykłe wydarzenie muzyczne, które wzbudzi emocje i przywoła wspomnienia! Hanka i Paulina Napora, matka i córka związane od lat z Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, będą występować na scenie, interpretując legendarne przeboje zespołu Maanam oraz Kory.

Busko 2 1

Koncert przebojów Kory i Maanam – kto wystąpi?

Paulina Napora, znana aktorka, która ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, telewizyjnych oraz filmowych, a także udział w licznych projektach reklamowych, przybliży nam swoje muzyczne oblicze. Muzyka to jej pasja, którą pielęgnuje od zawsze. Natomiast Hanka Napora, związana z muzyką od młodych lat, zaczynając karierę w zespole „Pastele”, zaprezentuje swój charyzmatyczny, potężny głos, który już nie raz porwał publiczność podczas koncertów Pińczowskich Dinozaurów.

Występującym towarzyszyć będzie zespół „Rock Band” w składzie: Tomasz Wolak przy pianinie, Jakub Kotarba na gitarze basowej, Tomasz Ogórek na gitarze oraz Wiktor Kierzkowski na perkusji.

Bilety na koncert przebojów Kory i Maanam

Bilety na koncert dostępne są w sekretariacie PSCK. Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zachęca do udziału i serdecznie zaprasza na wieczór pełen niezapomnianych przeżyć muzycznych!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE