Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert „Panu Mieczysławowi Harcerze” z wyjątkową gwiazdą wieczoru
panu mieczyslawowi harcerze 1

Koncert „Panu Mieczysławowi Harcerze” z wyjątkową gwiazdą wieczoru

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 23 maja 2024 , 15:30 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Koncert „Panu Mieczysławowi Harcerze” w Busku-Zdroju

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Zuchy, harcerze, wędrownicy i instruktorzy z Hufca ZHP Busko-Zdrój, pragną zaprosić na uroczysty koncert w podziękowaniu za wszelką dobroć, otwarte serce, panu Mieczysławowi Sas w rocznicę 40- lecia współpracy. Koncert Panu Mieczysławowi Harcerze, odbędzie się w czwartek, 23 maja o godzinie 15:30 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

montessori reklama

Koncert „Panu Mieczysławowi Harcerze” – wyraz wdzięczności za 40 lat współpracy.

Wydarzenie to jest wyrazem wdzięczności dla Mieczysława Sasa za 40 lat owocnej współpracy.

Pan Mieczysław Sas to osoba o ogromnym sercu do ludzi, zawsze pomocny, uśmiechnięty, dążący do doskonałości. Nieodmawiający dobrej rady i pomocnej dłoni. Wyjątkowy człowiek, który przez tyle lat wspierał nasze inicjatywy i plany, dając możliwość rozwoju harcerskiej braci na ziemi buskiej.

Pomógł wybudować hospicjum, kościół Brata Alberta i setkom stowarzyszeń łącznie z Chorągwią ZHP Kielce. Ponadto Pan Sas jest wrażliwy, czuły, gościnny i gotowy pomóc każdemu. Do każdego podchodzi z szacunkiem niezależnie od wieku, wykształcenia czy miejsca zamieszkania. Od małego bliskie mu wartości takie jak patriotyzm, przyjaźń i braterstwo.

Jego działania zawsze w centrum stawiały drugiego człowieka. Codziennie walczy o lepsze jutro i lepsze otoczenie swoich sąsiadów i tych co tego potrzebują. Były bokser, nauczony ciężkiej pracy i dyscypliny. Jest bez wątpienia wzorem do naśladowania dla młodszych i starszych.

Koncert „Panu Mieczysławowi Harcerze” – poczuj magię głosu Larysy Tsoy – gwiazdy „The Voice Senior”!

Gwiazdą wieczoru będzie Larysa Tsoy, znana z programu „The Voice Senior” w TVP, która zachwyca swoim talentem i charyzmą. To niepowtarzalna okazja, aby posłuchać znanych utworów w jej wyjątkowej interpretacji.

„Chcemy w ten wyjątkowy sposób podziękować Mieczysławowi Sasowi, który przez lata wspierał nasze działania i pomagał nam realizować nasze cele. Koncert „Panu Mieczysławowi Harcerze” ma być wyrazem naszej głębokiej wdzięczności i szacunku dla wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju naszej lokalnej społeczności” – mówi przedstawiciel Komendy Hufca ZHP Busko-Zdrój.

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Buska-Zdroju i okolic!

Panu Mieczysławowi Harcerze
Panu Mieczysławowi Harcerze

Źródło: Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE