Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina pod batutą kapitana Pawła Kołodzieja
Koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina

Koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina pod batutą kapitana Pawła Kołodzieja

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 18 marca 2024 , 18:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina pod batutą kapitana Pawła Kołodzieja

Już 18 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina pod batutą kapitana Pawła Kołodzieja. To niepowtarzalna okazja, by podziwiać kunszt muzyczny i precyzję wykonania tej znakomitej formacji.

Busko 2 1

Dodatkowe występy podczas koncertu Orkiestry Wojskowej z Lublina

Dodatkowym atutem koncertu będą występy znakomitych solistów: Magdaleny Sałamachy, Alicji Karpiuk oraz Jakuba Gąski. Ich piękne głosy i niezapomniane interpretacje muzyczne z pewnością dostarczą publiczności wielu wzruszeń.

Koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina to prawdziwa uczta dla miłośników muzyki w każdym wydaniu. To wydarzenie, którego nie można przegapić, szczególnie że wstęp jest bezpłatny!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE