Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Old Breakout
Koncert Old Breakout

Koncert Old Breakout

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 29 kwietnia 2024 , 19:00 od 80 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Koncert Old Breakout – Tribute to Nalepa

29 kwietnia o godzinie 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Old Breakout – Tribute to Nalepa. Muzycy legendarnego Old Breakout zagrają największe przeboje zespołu, oddając hołd Tadeuszowi Nalepie.

Zespół Old Breakout

Old Breakout to reaktywacja legendarnej formacji, zainicjowana przez członków oryginalnego składu. Na scenie w Busku-Zdroju usłyszymy m.in. Tadeusza Trzcińskiego (harmonijka ustna), Macieja Bogusława Kubickiego (gitara basowa), Marcina Kołdra (wokal, gitara), Sławka Burakowskiego (gitara) oraz Łukasza Blińskiego (perkusja).

chary trans baner

Bilety na koncert Old Breakout

Bilety na koncert Old Breakout – Tribute to Nalepa dostępne są online na www.biletyna.pl. Nie przegap okazji, by usłyszeć na żywo największe przeboje Breakoutu i oddać hołd Tadeuszowi Nalepie!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE