Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Noworoczny w Busku-Zdroju
Koncert Noworoczny w Busku-Zdroju

Koncert Noworoczny w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 7 stycznia 2024 , 14:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Muzyczne wydarzenie na rozpoczęcie roku: Koncert Noworoczny w Busku-Zdroju

W tę pełną nadziei i optymizmu chwilę, Buska Orkiestra Zdrojowa przygotowuje się do muzycznego świętowania Nowego Roku. Koncert Noworoczny w Busku-Zdroju, który odbędzie się 7 stycznia o godzinie 14:00 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, obiecuję być niezapomnianym wydarzeniem dla mieszkańców i miłośników muzyki. Jednym z kluczowych elementów tego wydarzenia są wyjątkowi soliści, którzy zagoszczą na scenie tego dnia – Michał Jewiarz i Marta Wąs. Razem z orkiestrą stworzą harmonijną symfonię dźwięków, przenosząc naszą wyobraźnię w świat piękna i sztuki.

Bilety wstępu na Koncert Noworoczny w Busku-Zdroju

Ciesząc się z faktu, że wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest bezpłatny, organizatorzy pokazują, że kultura i sztuka są dostępne dla wszystkich. W ten sposób chcą podziękować społeczności za wsparcie, jakim otaczają Buską Orkiestrę Zdrojową na co dzień.

Co nas czeka na Koncercie Noworocznym w Busku-Zdroju?

Oprócz samych dźwięków, uczestnicy koncertu mogą spodziewać się również miłej atmosfery, spotkań z przyjaciółmi oraz okazji do podzielenia się radością rozpoczęcia nowego roku. Koncert Noworoczny z Buską Orkiestrą Zdrojową to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale także okazja do wspólnego świętowania i zacieśniania więzi społecznych.

Zachęcamy wszystkich miłośników muzyki, nie tylko z Buska-Zdroju, ale także z okolicznych miejscowości, do uczestnictwa w tym wyjątkowym koncercie. Bądźmy razem na starcie nowego roku, delektując się pięknem dźwięków i jednocząc się w radosnym nastroju podczas Koncertu Noworocznego z udziałem Buskiej Orkiestry Zdrojowej!

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE