Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert – Natalia Lubrano i Scena 104 „Paris! – najpiękniejsze piosenki francuskie”
Koncert - Natalia Lubrano i Scena 104

Koncert – Natalia Lubrano i Scena 104 „Paris! – najpiękniejsze piosenki francuskie”

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 25 kwietnia 2024 , 18:00 od 75 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Koncert – Natalia Lubrano i Scena 104 „Paris! – najpiękniejsze piosenki francuskie”

Już 25 kwietnia o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert – Natalia Lubrano i Scena 104 „Paris! – najpiękniejsze piosenki francuskie”. To niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w klimacie muzyki francuskiej i usłyszeć na żywo jej najbardziej znane utwory.

Co zobaczymy na koncercie Natalii Lubrano i Sceny 104?

Podczas koncertu Natalii Lubrano, w otoczeniu akompaniamentu Sceny 104, zanurzymy się w świecie uwielbianych przez pokolenia piosenek. Usłyszymy niezapomniane utwory Edith Piaf, Charlesa Aznavoura, Enzo Enzo, Joe Dassina, ZAZ i Claude’a François. Te dźwięki niczym magiczna podróż przeniosą nas do Paryża, miasta miłości i melancholii.

mirage reklama

Bilety na koncert – Natalia Lubrano i Scena 104

Bilety na koncert – Natalia Lubrano i scena 104 można nabyć w kasie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury oraz na www.biletyna.pl

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poczuć magię Paryża w Busku-Zdroju!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE