Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Namena Lala – Dni Ponidzia 2024
Koncert Namena Lala

Koncert Namena Lala – Dni Ponidzia 2024

Wirydarz Belwederu 5 lipca 2024 , 20:30 wstęp wolny https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Koncert Namena Lala na Dniach Ponidzia 2024!

Już 5 lipca (piątek) o 20:30 w wirydarzu Belwederu odbędzie się pierwszy z koncertów w ramach Dni Ponidzia 2024! Gwiazdą wieczoru będzie Namena Lala, która zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż, pełną emocji i zaskoczeń.

Namena Lala to nie tylko wyjątkowy talent, ale i osobowość. Jej muzyka, określana mianem „experimental indie trip„, zachwyca eklektyzmem i niepowtarzalnym klimatem. Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno poruszające do głębi duszy ballady, jak i energetyczne utwory.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Artystka słynie ze swoich magnetyzujących występów na żywo, podczas których tworzy niepowtarzalną atmosferę intymności i bliskości z publicznością. Każdy koncert Namena Lala to wyjątkowe przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci.

Dodatkową atrakcją wieczoru będzie wystawa fotograficzna Pawła Bardzyńskiego, znanego lokalnego artysty. Jego zdjęcia, pełne onirycznej atmosfery i surrealistycznych elementów, idealnie dopełnią klimat koncertu i stworzą niezapomniane wrażenia estetyczne.

To prawdziwa gratka dla miłośników niebanalnej muzyki i sztuki! Nie przegap okazji, by zobaczyć na żywo tą jakże ciekawą artystkę i zanurzyć się w magicznym świecie Namena Lala.

Koncert Namena Lala
Koncert Namena Lala

Źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE