Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Maksyma Rzemińskiego w Pińczowie
Koncert Maksyma Rzemińskiego w Pińczowie

Koncert Maksyma Rzemińskiego w Pińczowie

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 25 lutego 2024 , 18:00 40 zł https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Koncert Maksyma Rzemińskiego w Pińczowie – pierwszy koncert solowy od 10 lat


Już 25 lutego 2024 roku, w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się koncert Maksyma Rzemińskiego. To wydarzenie będzie szczególne, ponieważ stanowi pierwszy solowy występ artysty od ostatnich dziesięciu lat.


Aranżacje światowych przebojów na koncercie Maksyma Rzemińskiego w Pińczowie


W trakcie koncertu Maksym Rzemiński zaprezentuje aranżacje fortepianowe przebojów światowych gwiazd, takich jak Queen, Sting, Abba, Coldplay czy Lady Gaga. Nie zabraknie również kilku muzycznych niespodzianek, które z pewnością dostarczą niezapomnianych chwil wszystkim miłośnikom jego talentu. Maksym Rzemiński, uznany pianista z licznych nagród i wyróżnień, zawsze potrafi poruszyć serca i dusze słuchaczy. Jego koncerty są pełne emocji i niezapomnianych wrażeń muzycznych.


Bilety na koncert Maksyma Rzemińskiego w Pińczowie


Bilety na koncert już są dostępne i można je nabyć zarówno w kasie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, jak i online na stronie biletyna.pl. To niepowtarzalna okazja, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego. Nie przegapcie szansy na magiczny wieczór z muzyką w wykonaniu Maksyma Rzemińskiego!

Zapraszamy również do naszego kalendarza wydarzeń żeby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami!

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE