Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Janusza Wawrowskiego i Aleksandry Świgut – Z klasyką przez Polskę
Koncert Janusza Wawrowskiego i Aleksandry Świgut

Koncert Janusza Wawrowskiego i Aleksandry Świgut – Z klasyką przez Polskę

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 5 kwietnia 2024 , 19:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Koncert Janusza Wawrowskiego i Aleksandry Świgut – Z klasyką przez Polskę

Już 5 kwietnia czeka nas wyjątkowy wieczór pełen muzyki w magicznym wydaniu! Janusz Wawrowski i Aleksandra Świgut zapraszają na niezapomnianą podróż „Z klasyką przez Polskę”.

Janusz Wawrowski i Aleksandra Świgut

Aleksandra Świgut – pianistka o niebywałej charyzmie i wyrazistym stylu, znana z porywających interpretacji. Laureatka prestiżowych konkursów, w tym Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Edwarda Griega.

Janusz Wawrowski – wirtuoz skrzypiec oraz dyrektor artystyczny międzynarodowych festiwali. Laureat Fryderyka 2017 za album „Sequenza”.

Busko 2 1

Bilety na koncert Janusza Wawrowskiego i Aleksandry Świgut

Koncert odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 19:00. Bezpłatne wejściówki można odebrać w pokoju 104 Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Nie przegap okazji, aby doświadczyć tego magicznego wieczoru!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE