Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Erica Hanssona w Tężni Busko-Zdrój
koncert Erica Hansonna

Koncert Erica Hanssona w Tężni Busko-Zdrój

Tężnia w Busku-Zdroju 21 czerwca 2024 , 20:00 35 zł https://www.facebook.com/tezniabusko/?locale=pl_PL

Prawdziwa gratka dla miłośników bluesa! – koncert Erica Hanssona w Tężni Busko-Zdrój

Już 21 czerwca 2024 roku o godzinie 20:00 w buskiej Tężni odbędzie się wyjątkowy koncert Erica Hanssona. Będzie to gratka dla miłośników bluesa z całego regionu.

Eric Hansson, jeden z najlepszych skandynawskich gitarzystów i prawdziwy weteran szwedzkiego bluesa, zawita do Buska-Zdroju, aby zaprezentować swoje najnowsze dzieło muzyczne. Jego koncert na koronie Tężni w Busku-Zdroju to niepowtarzalna okazja, by posłuchać na żywo artysty, który od lat zachwyca publiczność na całym świecie swoją niezwykłą umiejętnością gry na gitarze i głębokim, pełnym pasji śpiewem.

reklama kregielnia chicago

Eric Hansson to postać znana i ceniona w świecie muzyki bluesowej. Jego najnowszy krążek, “Rolling Avenue”, zyskał uznanie zarówno krytyków, jak i fanów, dzięki świetnym piosenkom emanującym doświadczeniem i pasją, które wykraczają daleko poza to, co można znaleźć w zwykłym bluesowym trio. Album ten jest dowodem na to, że Hansson wciąż jest jednym z najważniejszych głosów w bluesie, a jego muzyka wciąż potrafi poruszyć serca słuchaczy.

Występ Hanssona w Koronie Tężni będzie wyjątkowym wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięć uczestników. Korona Tężni w Busku-Zdroju to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, które doskonale wpisuje się w atmosferę bluesowego koncertu. Otoczenie parku i naturalna akustyka sprawią, że każdy dźwięk będzie brzmiał jeszcze bardziej magicznie.

hotel zamek derslawa

To wydarzenie to nie tylko gratka dla miłośników bluesa, ale także dla wszystkich, którzy cenią sobie muzykę na żywo na najwyższym poziomie. Koncert Erica Hanssona to doskonała okazja, by spędzić letni wieczór w wyjątkowej atmosferze, ciesząc się niesamowitą muzyką, wygodnymi leżakami i towarzystwem innych melomanów.

Nie przegapcie tego niezapomnianego wydarzenia! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i dołączenia do grona fanów, którzy tego wieczoru będą mieli okazję doświadczyć prawdziwej magii bluesa na żywo. Bilety są już dostępne w sprzedaży w cenie 35 zł.

Koniecznie odwiedźcie Busko-Zdrój 21 czerwca o godzinie 20:00 i weźcie udział w koncercie Erica Hanssona! Przygotujcie się na wieczór pełen emocji i niezapomnianych wrażeń muzycznych.

koncert Erica Hansonna
Koncert Erica Hansonna

Źródło: Tężnia Busko-Zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE