Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Jean-Marx Santel – wirtuoz gitary z Nowego Jorku w Busko-Zdroju
jean marx santel

Jean-Marx Santel – wirtuoz gitary z Nowego Jorku w Busko-Zdroju

Dom Zdrojowy w kompleksie #TężniaBusko 12 kwietnia 2024 , 18:30 35 zł https://www.facebook.com/tezniabusko

Jean-Marx Santel – koncert w Busku-Zdroju

12 kwietnia, w Domu Zdrojowym przy tężni w Busku-Zdroju, odbędzie się wyjątkowy koncert. Gościem specjalnym będzie Jean-Marx Santel, amerykański gitarzysta i piosenkarz haitańskiego pochodzenia, który po raz pierwszy odwiedzi Polskę.

Santel, wychowany w wielokulturowym Nowym Jorku, jest artystą, którego muzyka jest głęboko zakorzeniona w tradycji karaibskiej i rockowej. Jego styl, inspirowany przez legendarnego Jimi Hendrixa, łączy w sobie elementy bluesa, funku, jazzu, psychodelii i world-beatu. W jego twórczości można usłyszeć echa takich wizjonerów jak The Beatles, Bob Marley, Neil Young, Carlos Santana i Marvin Gaye, a także wpływy współczesnych artystów takich jak Living Colour, Lenny Kravitz i Ben Harper.

mirage reklama

Podczas koncertu w Busku-Zdroju, Santel zaprezentuje swoje umiejętności pisania piosenek oraz intensywną grę na gitarze, co gwarantuje niezapomniane wrażenia. Artysta znany jest z tego, że każdy jego występ jest unikalny i pełen pasji.

Na scenie towarzyszyć mu będą cenieni polscy muzycy: Łukasz Gorczyca na gitarze basowej i Tomek Dominik na perkusji. To obiecujące połączenie talentów zapowiada wieczór pełen niezwykłych dźwięków i emocji.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na to niezwykłe spotkanie z muzyką, które łączy różne kultury i pokolenia. Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć magii Jean-Marx Santela na żywo!

jean-marx santel

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE