Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz – Konkurs Laureatów
IX Ogólnopolski Konkursu Wokalny im. Krystyny Jamroz

IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz – Konkurs Laureatów

Sanatorium Marconi 23 kwietnia 2024 , 19:00 wstęp wolny

Koncert Laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamroz

W Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju, 23 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00 w sali koncertowej odbędzie się wydarzenie muzyczne – koncert laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamroz.

To niezwykle istotne wydarzenie, które co roku przyciąga uwagę miłośników muzyki oraz wszelkich sztuk wokalnych. Organizowany po raz dziewiąty, konkurs stanowi wyjątkową platformę promującą utalentowanych młodych wokalistów. W tegorocznej edycji odbędzie się prezentacja niesamowitych głosów, które wyróżniły się spośród licznych zgłoszeń.

Konkurs jest adresowany do studentów polskich uczelni muzycznych oraz ich absolwentów, którzy ukończyli studia nie wcześniej niż w 2018 roku. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach: męskiej i żeńskiej, co dodaje rywalizacji dodatkowego smaku.

reklama burger paka

Nagrody przyznawane w ramach konkursu są nie tylko wyrazem uznania dla talentu, lecz także stanowią wsparcie dla rozwijających się artystów. Wśród nagród znajdują się m.in. Nagroda im. Krystyny Jamroz dla wyróżniającego się sopranu oraz Nagroda im. Bogdana Paprockiego dla najlepszego tenora Konkursu. Ponadto, laureaci mogą liczyć na wsparcie w postaci udziału w koncertach organizowanych przez dyrektorów Filharmonii oraz zaproszenia do udziału w prestiżowych wydarzeniach kulturalnych, takich jak Międzynarodowy Festiwal im. K. Jamroz w Busku-Zdroju.

Koncert laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamroz będzie nie tylko okazją do wysłuchania wyjątkowych głosów, lecz także do wsparcia i promowania młodych talentów na krajowej scenie muzycznej. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które obiecuje niezapomniane emocje i artystyczne wrażenia.

IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz

źródło: BSCK

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE