Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – Perły klasyki
buska orkiestra zdrojowa

Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – Perły klasyki

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 24 marca 2024 , 14:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Buska Orkiestra Zdrojowa zagra w koncercie „Perły Klasyki” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Miłośnicy muzyki klasycznej będą mieli niepowtarzalną okazję doświadczyć muzycznego arcydzieła w sercu Buska-Zdroju. Buska Orkiestra Zdrojowa z dumą zaprasza na wyjątkowy koncert zatytułowany “Perły klasyki”, który odbędzie się 24 marca o godzinie 14:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

mirage reklama

Podczas tego popołudnia, publiczność będzie mogła zanurzyć się w świat największych dzieł muzyki poważnej. Repertuar koncertu został starannie dobrany, aby zaprezentować różnorodność i piękno klasycznej muzyki orkiestrowej.

Jako specjalny gość, na scenie wystąpi, Maria Kostek. Jej obecność jest gwarancją niezapomnianych wrażeń i emocji, które na długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

Co więcej, koncert jest dostępny dla wszystkich, gdyż wstęp jest bezpłatny. To doskonała okazja, aby zabrać rodzinę lub przyjaciół na kulturalne popołudnie i razem celebrować piękno muzyki.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

392864231 834180948514692 6336291298207508104 n

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE