Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – Muzyka filmowa
buska orkiestra zdrojowa

Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – Muzyka filmowa

Muszla Koncertowa w Busku-Zdrój 12 maja 2024 , 14:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Buska Orkiestra Zdrojowa zagra w koncercie „Romans z muzyką” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Buska Orkiestra Zdrojowa wystąpi w koncercie muzyki filmowej

Miłośnicy muzyki filmowej z pewnością ucieszą się na wieść o nadchodzącym koncercie Buskiej Orkiestry Zdrojowej! Już 12 maja o godzinie 14:00 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju będzie można usłyszeć najbardziej znane i lubiane melodie z filmów.

Buska Orkiestra Zdrojowa od lat zachwyca publiczność swoimi występami, łącząc tradycję z nowoczesnością. Podczas koncertu „Muzyka Filmowa” orkiestra zaprezentuje znane utwory z najbardziej popularnych filmów. Będzie to prawdziwa uczta dla miłośników kina i muzyki!

reklama kregielnia chicago

Koncert w Muszli Koncertowej to doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody i posłuchać wspaniałej muzyki. Wydarzenie jest bezpłatne, więc nie ma wymówek, aby nie przyjść!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

koncert buskiej orkiestry zdrojowej

źródło: Busko.pl

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE