Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – Zielono mi…
buska orkiestra zdrojowa

Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – Zielono mi…

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 10 marca 2024 , 14:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Buska Orkiestra Zdrojowa zagra w koncercie „Zielono mi…” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nadchodzi wydarzenie, które rozgrzeje serca miłośników muzyki – koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej pod hasłem “Zielono mi…”. To muzyczne wydarzenie odbędzie się 10 marca o godzinie 14:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

hotel zamek derslawa

Wydarzenie uświetni gościnny występ Marii Kostek. Obecność tej artystki z pewnością doda koncertowi wyjątkowego blasku.

Co ważne, organizatorzy postanowili, że wstęp na koncert będzie bezpłatny, co jest doskonałą okazją dla wszystkich mieszkańców i gości regionu, aby doświadczyć wysokiej klasy wydarzenia kulturalnego.

Zachęcamy do zarezerwowania czasu na ten niezwykły koncert i dołączenia do nas w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, aby wspólnie celebrować piękno muzyki i nadejście wiosny.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

392864231 834180948514692 6336291298207508104 n

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE