Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty948. Buskie Spotkanie z Folklorem – zaproszenie
48. Buskie Spotkanie z Folklorem

48. Buskie Spotkanie z Folklorem – zaproszenie

Muszla koncertowa w Parku Zdrojowym 18 maja 2024 - 19 maja 2024 , 11:00 wstęp wolny

48. Buskie Spotkanie z Folklorem

Już po raz 48. Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza do udziału w konkursie – 48. Buskie Spotkanie z Folklorem. To wyjątkowa okazja dla wszystkich wykonawców muzyki ludowej, aby zaprezentować swoje umiejętności i talent na prestiżowej scenie.

Dla kogo jest konkurs – 48. Buskie Spotkanie z Folklorem?

Jeśli jesteś członkiem kapeli ludowej, solistą śpiewającym a cappella, grasz na instrumentach ludowych, należysz do regionalnego zespołu tanecznego lub śpiewaczego, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zgłoszenia do udziału w przeglądach rejonowych można przesyłać na adresy ośrodków kultury podane w regulaminie (więcej informacji na bsck.busko.pl).

hotel zamek derslawa

Dodatkowe atrakcje podczas 48. Buskiego Spotkania z Folklorem

Festiwal to nie tylko konkurs, ale także wspaniała okazja do wspólnego świętowania i odkrywania bogactwa polskiej kultury ludowej. Koncerty, wystawy, warsztaty i pokazy taneczne – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was w Busku-Zdroju.

Koncert finałowy – 48. Buskie Spotkanie z Folklorem

Koncert finałowy 48. Buskiego Spotkania z Folklorem odbędzie się 18 i 19 maja 2024 roku o godzinie 11:00 w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE