Halo Busko9Wydarzenia9Kiermasze9Festiwal kwiatów w Busku-Zdroju
festiwal kwiatów

Festiwal kwiatów w Busku-Zdroju

Tężnia Busko-Zdrój 8 czerwca 2024 - 9 czerwca 2024 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko/?locale=pl_PL

Festiwal Kwiatów w Busku-Zdroju – bogactwo barw i zachwytów!

Już w dniach 8-9 czerwca malownicze Busko-Zdrój rozkwitnie niczym kolorowy ogród! W kompleksie Buskiej Tężni się bowiem Festiwal Kwiatów – jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w regionie.

Festiwal kwiatów w Busku-Zdroju – Zanurz się w kolorowym oceanie kwiatów!

Festiwal Kwiatów to idealna okazja, by oderwać się od codzienności i zanurzyć się w pełnej krasie natury. Czekają na Was przepiękne aranżacje kwiatowe, które z pewnością skradną Wasze serca. Podziwiajcie niesamowite kompozycje, sadzonki i oryginalne rośliny ozdobne, które zachwycą nawet najbardziej wymagających miłośników flory.

chary trans baner

Festiwal kwiatów w Busku-Zdroju – Zaplanuj swój czas i dołącz do nas!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Festiwal Kwiatów w Busku-Zdroju! To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Już teraz zarezerwujcie termin 8-9 czerwca i przybywajcie do Buska-Zdroju, by wspólnie świętować tę kwiatową ucztę! Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i moc pozytywnych emocji.

festiwal kwiatów

Źródło: Tężnia Busko-Zdrój, Busko-Zdrój Gmina Uzdrowiskowa 

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE